Савремена кухињска опрема у Дому ученика Милутин Миланковић: Побољшање квалитета хране и њене припреме Дом ученика Милутин Миланковић са поносом представља нову и савремену кухињску опрему, дизајнирану како би се значајно побољшао квалитет хране и ефикасност њене припреме. Улагање у напредну технологију кухиње одражава нашу посвећеност пружању најбољих услова за исхрану наших ученика, уз истовремено подизање стандарда свакодневног живота у дому.

Имплементацијом ових савремених кухињских решења, Дом ученика Милутин Миланковић не само да унапређује квалитет припремљених оброка, већ и едукује ученике о важности здраве исхране и одрживих пракси у кухињи. Наши кувари пролазе кроз континуиране обуке како би се максимално искористиле све могућности које нова опрема пружа, гарантујући тако највиши стандард у сваком припремљеном оброку. Нова кухињска опрема у Дому ученика Милутин Миланковић представља велики корак напред ка модернизацији наших услуга и унапређењу квалитета живота наших ученика. Ове инвестиције осигуравају да наши ученици свакодневно уживају у хранљивим, укусним и квалитетно припремљеним оброцима, што доприноси њиховом здрављу, задовољству и успеху у учењу.

– 1 машина за прање кухињског посуђа
– 1 аутоматски омекшивач за воду – депуратор