Прослављен 61. рођендан Дома свечаном манифестацијом

Дом ученика средњих школа “Милутин Миланковић” прославио је свој 61. рођендан свечаном манифестацијом одржаном у Центру за културу “Влада Дивљан”, уз присуство представника Владе Ребуплике Србије, бројних министарстава (просвете, културе, спорта), града, општине, факултета, средњих и основних школа, домова ученика и осталих сарадника и пријатеља Дома. Још једном је наглашена важност домова ученика у васпитно-образовном систему и свим ситуацијама у којима су домови ученика имали и могу имати важну улогу за државу и друштво.

Велики број присутних је имао прилику да ужива у пригодном програму током којег су ученици нашег Дома показали свој таленат и вештине у фолклору, песми, модерном плесу, глуми, поетском приказу и др. Најуспешнији ученици и ученица генерације су похваљени и додељене су им награде. Након званичног програма сви присутни су имали прилику да се још боље упознају с нашим Домом кроз изложбу постављену у холу ЦК “Влада Дивљан”.

Хвала свима! Видимо се поново следеће године!